КИЇВ (QHA) -

У Києві співробітники правоохоронних органів затримали декількох прихильників Саакашвілі за опір під час затримання лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Про це повідомив представник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

— Я безпосередньо бачив людину з ножем, яка намагалася порізати колеса в одному з автомобілів правоохоронців. Її затримали.

Крім цього, затримали жінку, яка розбила заднє скло патрульної машини.

Кілька людей отримали медичну допомогу, у тому числі, і правоохоронці.

Загальна кількість постраждалих поки невідома.

QHA повідомляло, що 5 грудня співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримали Міхеїла Саакашвілі та повідомили йому в присутності адвоката про підозру у вчиненні злочину. На даний момент планується допит Саакашвілі.

Нагадаємо, Саакашвілі затримали на даху будинку, куди він піднявся, «рятуючись» від співробітників СБУ. З даху будівлі він заявив, що чинна влада хоче його викрасти. На місці зібрався стихійний мітинг. Активісти, прихильники екс-президента Грузії заблокували всі виходи з будівлі та почали зводити барикади.

Раніше спецназ вибив двері до квартири Саакашвілі та провів обшук.

У Києві активісти чинять опір правоохоронцям, які намагаються вивезти Саакашвілі з місця стихійного мітингу біля Українського дому (вулиця Трьохсвятительська).

QHA