КИЇВ (QHA) -

На території житлового комплексу Rybalsky у неділю презентували Рибальський бульвар.

Новий бульвар, побудований компанією Riverside Development, вирішено було зробити повністю пішохідним. Він розділений на кілька зон: для активного відпочинку і спілкування, а також дозвілля дітей. Забудовники приділили увагу екологічному аспекту, облаштувавши зелену зону і парк. Тут висаджені дорослі дерева: платани, клени, граби, дуби, черемха, липа, глід, сакури і яблуні.

Забудовник сподівається, що Рибальський бульвар стане для киян новим улюбленим місцем прогулянок і розваг. Навесні він буде радувати місцевих жителів цвітінням сакури, а взимку — райськими яблуками.

— Ми займаємося розвитком всього Рибальського півострова. У перспективі, згідно із затвердженим планом, ця територія перетвориться у житловий район, — сказав виконавчий директор Riverside Development В'ячеслав Бондарчук.

У день відкриття команда проекту «У пошуках MadeInUkraine» дарувала всім гостям заходу святковий настрій і знайомила з предметами декору, аксесуарами та іншими товарами, виробленими в Україні, а кращі компанії пригощали смачними стравами.

У зоні українського виробника представлено 30 учасників. Їжа на фудкорти — найрізноманітніша: морепродукти, равіолі, пончики, бургери, м'ясо на грилі...

— На Рибальський бульвар може прийти будь-який житель Києва. Погуляти і провести чудово час. Близькість Дніпра і тихе місце роблять цей простір хорошим для вечірнього променаду, — вважає PR-директор «У пошуках MadeInUkraine» Дарця Крапля.

Для відпочинку гостей організували лаундж-зони, зону кальяну, розставили комфортні пуфи і шезлонги. Найменших відвідувачів розважали аніматори.

ФОТО: MadeInUkraine

QHA