КИЇВ (QHA) -

На центральних вулицях української столиці з'явилися банери, що закликають писати листи кримськотатарському активісту Емір-Усеїну Куку.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила співробітник Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук.

Користувачі у соцмережах поділилися, де бачили такі банери у Києві.

Журналісти QHA також були свідками численних банерів із зображенням Куку. В цілому їхня кількість по столиці перевищує більше 100 штук.

Раніше Міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала взяти участь у марафоні написання листів на підтримку кримського політв'язнів Емір-Усеїна Куку.

Нагадаємо, напередодні Нового року стало відомо, що у СІЗО Краснодарського краю 28 грудня били і цькували собаками Емір-Усеїна Куку і Вадима Сірука.

Сьогодні ж стало відомо, що фігурантів фіктивної кримінальної «справи Хізб ут-Тахрір» перевели у СІЗО міста Ростов-на-Дону (Росія).

Як повідомив адвокат Едем Семедляєв, завтра, 10 січня в російському місті має пройти попереднє засідання щодо кримчан. За його словами, слухання пройде у Північно-Кавказькому окружному військовому суді.

Зазначимо, що фігурантами так званої «справи Хізб ут-Тахрір» є: Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров і Вадим Сірук.

QHA