КИЇВ (QHA) -

12 січня у Києві почнуть роботу 10 пунктів збору новорічних ялинок, які перероблять на друзки. Про це повідомило КО «Київзеленбуд» у Facebook.

— 12 січня у столиці відкриють 10 пунктів збору новорічних ялинок ... Пункти збору новорічних ялинок працюватимуть до 1 лютого, — йдеться у повідомленні.

Тріски від ялинок планують використовувати навесні для захисту грунту від пересихання і перегріву.

— Свої ялинки, сосни городяни зможуть залишити у спеціальних пунктах збору, які КО «Київзеленбуд» організовує вже третій рік поспіль. Зібрані хвойні символи свята перероблять на друзки у спеціальному подрібнювачі і навесні використають для мульчування (захисту ґрунту від пересихання і перегріву) лунок вічнозелених рослин, — цитують у «Київзеленбуд» генерального директора комунального об'єднання Михайла Наконечного.

Минулого року таким чином утилізували понад п'ять тисяч ялинок.

Новорічні ялинки можна здати за такими адресами: вул. Тростянецька, 58-А; просп. Визволителів, 6; вул. Електротехнічна, 26; просп. С. Бандери, 26-А; вул. Дмитрівська, 16-А (Подільський район); Залізничне шосе, 61; пр. Герцена, 6; просп. Голосіївський, 87-Г; вул. Новопольова, 95; вул. Бетховена, 8.

QHA повідомляло, що головну ялинку країни, яка стоїть на Софіївській площі у Києві, вже 15 січня відправлять на переробку. У «Київзеленбуд» відзначили, що дерево буде використано для виробництва палива або тирси, які підходять для мульчування кущів та дерев.

ФОТО: Facebook «Київзеленбуд»

QHA