КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 12 серпня, у Києві в тестовому режимі Державне підприємство «Документ» відкриває найбільший в Україні «Паспортний сервіс» з оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток, повідомляє ДП «Документ».

— Площа паспортного сервісу становить 1400 квадратних метрів. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних буде використовуватися 27 робочих станцій. Отримати готові документи громадяни зможуть у 9 віконцях видачі. Планується, що новий центр, який функціонуватиме за принципом відкритого простору, за день зможе прийняти понад 1500 осіб, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що керівництво підприємства у новому Центрі гарантує своїм клієнтам комфорт і швидкість оформлення документів. До останнього ажіотажу, викликаного скасуванням безвізового режиму, на всі процедури витрачалося не більше 20 хвилин.

Місяць тому Державне підприємство «Документ» розширило «Паспортний сервіс» у Харкові. Планується розширення Центру обслуговування громадян у Львові (вул.Словацького, 1.)

Як повідомлялося раніше, для оформлення біометричного паспорта у переселенців вимагають додаткові документи.

ФОТО: інтернет

QHA