Notice: Undefined variable: replacement in /home/qha/qha.com.ua/www/alfa/news.php on line 131
КИЇВ (QHA) -

У Києві 24 лютого відкрився фотопроект "Кримська лінія вогню", що розповідає про воїнів АТО родом з окупованого нині півострова. Проект розповідає про 10 воїнів, як зі Збройних сил України, так і з добровольчих батальйонів.

— Я про це думав кілька місяців і зрозумів, що дуже важливо показати людей, які воюють або воювали на сході Уркаина з Криму. Дуже часто в українському суспільстві дорікають, що таких людей немає. Ми хотіли через ці історії показати дуже різних людей. Вони з різних батальйонів, різного віку, але всі борються за незалежність і свободу для своєї країни, зазначив QHA один з організаторів фотопроекту програмний директор Алім Алієв.

За словами організаторів, дуже важко було знайти тих героїв, які готові говорити публічно, адже у багатьох на окупованому півострові залишилися рідні та близькі.

Автор проекту, фотограф і журналіст Кріс Кулаковська, розповіла кореспонденту QHA, що заради того, щоб поспілкуватися з героями проекту, їй довелося об'їхати всю Україну від зони АТО, де дехто все-ще воює, до західних областей.

— Іноді хотілося плакати, тому що дуже складні бекграунди. Багато у кого досі залишилися діти або родичі у Криму, і вони кілька років їх не бачать через те, що вони воюють і їм закрита дорога до Криму.

У відкритті виставки взяли участь лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу Рефат Чубаров, заступники голови Меджлісу Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров, а також багато кримськотатарських та українських громадських діячів.

Виставка буде доступна у Кримському домі протягом місяця, до кінця березня.

QHA