КИЇВ (QHA) -

Сьогодні в Києві відкрилася інноваційна високотехнологічна лабораторія електроніки і прототипування «Лампа».

У лабораторії представляють сучасне вимірювальне обладнання, мікропроцесорні плати і точні 3D-принтери для вивчення складної електроніки і виготовлення прототипів винаходів.

— Це місце, де кожен може втілити в життя креативну технічну ідею, знайти однодумців та отримати професійну консультацію фахівців. У лабораторії можна проводити відкриті лекції, семінари, воркшопи та хакатон за професійним напрямом, — кажуть організатори заходу.

Відвідувачі лабораторії зможуть безкоштовно скористатися обладнанням для самостійного вивчення електроніки та розробки власних пристроїв.

Раніше повідомлялося, що в музейному комплексі "Мистецький арсенал" у Києві відкрилася виставка "Бойчукізм. Проект "великого стилю".

На виставці представлено понад 300 живописних, графічних і музичних робіт послідовників "бойчукізму" — Тимофія Бойчука, Василя Седляра, Івана Падалки, Софії Налепінської, Оксани Павленко, Антоніни Іванової, Миколи Рокицького, Сергія Колоса, Охріма Кравченка, а також роботи самого Михайла Бойчука — художника-монументаліста, представника "розстріляного відродження".

QHA