КИЇВ (QHA) -

У Києві 18 лютого проходить пам'ятна хода, присвячена загиблим під час Революції Гідності: ​​«Хода пам'яті героїв Небесної сотні». Про це з місця подій передає кореспондент QHA.

11.45: Захід завершено, учасники розходяться.

11.35: Учасники ходи вшанували хвилиною мовчання загиблих під час зіткнень на Майдані. Деякі активісти опустилися на коліна в пам'ять про Небесну Сотні.

11.30: Патріоти співають гімн України у супроводі оркестру.

11.25: Учасники ходи рухаються до виходу метро «Хрещатик по вулиці Інститутській». Там уже знаходяться військовий оркестр і група священиків.

11.15: Активісти розпочали підйом на вулицю Героїв Небесної Сотні. Лунають патріотичні гасла «Слава! Слава! Слава Героям Небесної Сотні!».

11.10: Патріоти рухаються до Майдану. На чолі ходи ідуть четверо солдатів, які несуть прапор України, за ними двоє активістів несуть корзину квітів. Ще двоє людей несуть православну ікону Покрови. Ходу супроводжують також 17 священиків. Жодних провокацій не спостерігається.

Під стелою-монументом Незалежності України на Майдані вже встановлена ​​сцена.

11.00: Активісти зійшли зі сходів Українського дому і шикуються рядами. Хрещатик перекритий, по обидва його боки встановлені металошукачі. Вулицями курсують патрулі поліції та Нацгвардії, які охороняють правопорядок.

10.30: На даний момент на площі спостерігається близько 200 осіб. На ходу також прибули добровольці батальйону ім. Кульчицького.

Також тут проходить виставка виставка «У фокусі подій». Розміщені фотографії українських фотокореспондентів, які переживали драми Революції Гідності разом із героями.

10.20: Біля Українського дому зібралися добровольці батальйону «Айдар», представники Самооборони Майдану і Збройних сил України, а також учасники Революції Гідності. Присутніх налічується близько 100 осіб.

Нагадаємо, найтрагічніші події Революції Гідності відбулися на Майдані у Києві 18-20 лютого 2014 року. Тоді під час сутичок загинуло 73 мирних жителя та 11 силовиків.

ФОТО: інтернет

QHA