КИЇВ (QHA) -

У Києві 13 квітня відбудуться благодійний ярмарок і концерт на підтримку дітей політв'язнів в окупованому Криму. Про це повідомила журналістка Айше Умерова.

За її словами, в концерті візьмуть участь такі відомі виконавці, як Фемі Мустафаєв, Аліє Хаджабадінова, Ленара Османова, Джеміль Каріков, Анжела Ярмолюк, Ельмаз Асан, Джеміль Комурджі та інші. Буде також спеціальний гість з Криму — юна виконавиця кримськотатарських пісень Еліна Сосновська.

— Мене часто запитують, як можна допомогти людям в Криму, сім'ям політв'язнів. Ось — 13 квітня у Колонній залі КМДА вже у п'ятий раз відбудеться благодійний ярмарок, але на цей раз і з концертом. Усі зібрані кошти будуть передані до Криму, там уже 105 дітей залишилися без батьків, їм потрібні і важливі ваша допомога та підтримка, — написала вона.

Гості ярмарку зможуть побачити фотовиставку, присвячену сім'ям кримськотатарських політв'язнів, придбати сувенірну продукцію з кримськотатарським символікою (прапори, значки), а також книги, дитячі вироби, малюнки.

Організаторами акції виступили Меджліс кримськотатарського народу, громадська організація «Кримська сім'я», Департамент культури КМДА, за підтримки Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, ДП «Кримський будинок», Ісламського громадського культурного центру м. Києва, Кримськотатарського ресурсного центру.

Інформаційну підтримку надасть інформціонное агентство QHA, Радіо Hayat, телеканал ATR.

Нагадаємо, завтра, 28 березня, о 13:00 у Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» у Києві відбудеться круглий стіл на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського господарства тимчасово окупованого Криму».

QHA