КИЇВ (QHA) -

Апеляційний суд Києва сьогодні, 22 січня, почав розглядати апеляційну скаргу прокуратури на відмову призначити запобіжний захід лідеру партії «Рух нових сил», екс-президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі.

Політик заявив, що оголошує відвід суду.

Як повідомляє «Рух нових сил», Державна міграційна служба, яка виграла у суді першої інстанції справу за позовом Михайла Саакашвілі про отримання додаткового захисту, сама подала апеляцію до апеляційного суду.

— Логіка цієї абсурдної дії Державної міграційної служби проста — це значно прискорить процес розгляду справи. Влада таким чином планує якомога швидше позбавити Міхеїла Саакашвілі додаткового захисту і видворити з країни, — стверджують прихильники політика.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі відмовився надати СБУ зразки свого голосу.

5 січня Тбіліський міський суд в Грузії заочно засудив колишнього главу Грузії, лідера української політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі до трьох років позбавлення волі.

Як повідомляє прес-служба суду, екс-президент був засуджений до чотирьох років в'язниці за "зловживання владою посадової особи", але до обвинуваченого застосували амністію, термін був скорочений на чверть і склав 3 роки. Саакашвілі також заборонено протягом 1,5 років займати державні посади в Грузії.

QHA