КИЇВ (QHA) -

23 січня у Києві стартувала громадська акція «Міжнародний кримський марафон» на підтримку Кримського марафону. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Сьогодні, 23 січня 2018 року, в день, коли виповнилося 3 роки з дня арешту «севастопольської четвірки» у «справі Хізб-ут-Тахрір» в Києві стартувала багатоденна громадська акція «Міжнародний кримський марафон». Цей захід організований «Правозахисним рухом Криму», — йдеться у повідомленні.

Кримський марафон створений для того, щоб зібрати кошти на погашення штрафів кримських активістів, які вийшли на одиночні пікети 14 жовтня.

— Усі пікетувальники піддалися адміністративним штрафам на суму від 10 000 до 15 000 рублів. У цілому, сума штрафів становить близько 1 000 000 рублів.

У «Кримській солідарності» відзначили, що акція відбуватиметься з 23 — 29 січня 2018 року не лише у Києві, а й в інших містах України.

Нагадаємо, глава «Правозахисного руху Криму» Енвер Кадиров заявив, що вже близько трьох тижнів триває акція «Кримський марафон» в Криму, мета якого — підтримати неправомірно оштрафованих кримськотатарських активістів. Кадиров зазначив, що кількість оштрафованих активістів на сьогодні складає близько 100 чоловік.

QHA повідомляло, що в акції "Кримський марафон" також брали участь школярі з окупованого Сімферополя.

QHA