КИЇВ (QHA) -

У Володимирському соборі Києва 25 березня близько 12.00 розпочалося прощання з екс-депутатом Державної Думи РФ Денисом Вороненковим. Про це повідомляє канал «112 Україна».
Журналісти стверджують, що на церемонію також приїхав інший колишній російський політик, єдиний депутат Держдуми, який голосував проти анексії Криму Ілля Пономарьов.

Після відспівування Дениса Вороненкова поховають на Звіринецькому кладовищі у Києві, де знаходиться родинний склеп Петра Порошенка і похована мати екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

Як повідомляло QHA, 23 березня у центрі Києва з пістолета було вбито екс-депутат Держдуми Росії Денис Вороненкова. Людина, що вбила Вороненкова і поранив його охоронця, померла в лікарні від поранень, отриманих на місці злочину цього ж дня.

Українське слідство розглядає дві версії вбивства Дениса Вороненкова: перша пов'язана зі справою про державну зраду Януковича, а друга - з причетністю Вороненкова до справи про контрабанду в РФ під прикриттям вищих посадових осіб цієї країни.

ФОТО: інтернет

QHA