КИЇВ (QHA) -

Понад 400 людей поставили свої підписи під петицією із закликом перейменувати вулицю Семашко у Києві на честь українського філософа, громадського діяча, директора Інституту філософії ім. Григорія Сковороди, академіка НАН України Мирослава Поповича.

Автор петиції Олександр Рябцев зазначив, що на вулиці Семашка прожив останні роки свого життя видатний український мислитель.

— Вважаємо за доцільне перейменувати у рамках декомунізації вулицю, яка носить ім'я одного з діячів Радянського Союзу, на честь людини, яка зробила чималий внесок у розвиток незалежної України, — написав він.

На сьогодні, петицію, яка розміщена на сайті столичної мерії, підписали 428 осіб.

QHA писало, що 13 лютого у конференц-залі Національної академії наук України відбулася церемонія прощання з українським філософом і громадським діячем, директором Інституту філософії ім. Григорія Сковороди, академіком НАН України Мирославом Поповичем.

Нагадаємо, український філософ Мирослав Попович помер 10 лютого.

Мирослав Попович народився 12 квітня 1930 року. Був одним з учасників ініціативи «Перше грудня» і директором Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України. Мав наукові праці в області логіки, філософії, історії культури і методології.

QHA