КИЇВ (QHA) -

Персона директора Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Валентина Бадрака відома громадськості переважно у контексті проблем безпеки і військового будівництва. Однак цього разу він доклав руку до твору іншої спрямованості — збірки біографій найбільш видатних особистостей, які є опорою нашої цивілізації.

За словами автора, "Обличчя цивілізації" — це дуже ємний проект. Робота на ним тривала протягом 24 років. Головним завданням книги є надання можливості кожному реалізувати свій потенціал, використовуючи образи видатних попередників.

— У цій книзі згадується близько 300 осіб, але майже немає політиків, завойовників, це, більшою мірою, духовні особи, люди, які дійсно зробили вклад у розвиток цивілізації, — каже Валентин Бадрак.

Генеральний директор видавництва "Фоліо", яке випустило книгу, зазначає, що зараз Україні особливо потрібна інформація про такі особистості, які описані в роботі Валентина Бадрака.

— Тільки після 2004-5 рр. ми побачили що є інші цінності та інше суспільство. І тільки у 2014 році більшість населення країни, а це дуже чітко можна побачити за попитом на книжковому ринку, зрозуміли, що ми фактично отримуємо не тільки нову історію, а й абсолютно нові біографії та цінності. Тому, коли я почув про цю книгу, то зрозумів, що для мене це можливість донести читачу сконцентровану інформацію про тих людей, якими можна пишатися, і орієнтуватися на мотиви їх вчинків, щоб вибудовувати свої дії в житті, — вважає видавець, генеральний директор видавництва "Фоліо".

За словами автора, це не просто збірка біографій, а "загорнуте в обгортку "філософії та психології уявлення основних рис видатних особистостей, які дозволили їм увійти у світову історію.

Поспілкуватися з автором книги Валентином Бадраком можна буде також на Книжковому арсеналі в п'ятницю, 19 травня о 15:00, і в суботу, 20 травня о 16:00.

QHA