КИЇВ (QHA) -

15 березня у Києві відбулася презентація посібника для чиновників "Політика щодо Криму. Рекомендації", в якому роз'яснюється державна політика по відношенню до окупованого півострову, передає кореспондент QHA.

— Цей посібник, у першу чергу, для держслужбовців, який роз'яснює чиновникам політику щодо Криму. Перераховуються основні державні законодавчі акти і так далі, — заявила на презентації радник міністра інформаційної політики України та один з авторів посібника Юлія Каздобіна.

Заступник міністра тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі заявив, що посібник має дати загальну картину державної політики у відношенні до окупованого Криму.

— Посібник, який сьогодні презентується — це не просто книга про Крим і тієї ситуації, яка зараз в Криму. Це історія про ту ситуацію, яка склалася сьогодні в Україні, стосовно до окупованих територій. Це історія про те, що всі зусилля, яких докладає держава, недостатньо ефективні у тих питаннях, які мають бути вирішені швидко, вирішені ще вчора. Цей посібник для того, щоб люди побачили загальну картину всього, що робиться у відповідності з тими ресурсами, які сьогодні є, і це посібник про те, що тема Криму не має з'являтися тільки напередодні дати окупації, — повідомив Куркчі.

Нагадаємо, 15 березня Рада безпеки ООН проведе спеціальне засідання "у форматі Арріа" по ситуації в Криму, присвячене проведенню незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові.

QHA