КИЇВ (QHA) -

У Києві закриють для руху транспортних засобів частину вулиці Хрещатик на час проведення заходів до Дня Героїв Небесної Сотні. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

— З 22:00 16 лютого заборонять рух транспортних засобів по вулиці Хрещатик від вулиці Прорізної до Алеї Героїв Небесної Сотні в обох напрямках, сказано у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що у зв'язку з цим будуть внесені зміни в рух маршрутів громадського транспорту.

З 18 по 20 лютого також буде заборонено паркувати автомобілі на Алеї Героїв Небесної Сотні і прилеглих територіях.

Крім цього, в КМДА зазначили, що під час проведення заходів на честь Дня Героїв Небесної Сотні обмежать проведення розважальних заходів, спортивних змагань і внесуть зміни до програм теле- і радіопередач.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради і колишній комендант Майдану Андрій Парубій заявив, що сім'ї героїв Небесної Сотні отримають дострокові пенсії напередодні четвертої річниці Революції Гідності. 15 лютого він підписав відповідний законопроект.

Агентство QHA повідомляло, що в розслідуванні справ героїв Небесної Сотні намітилися зрушення. Про це заявила адвокат сімей героїв Євгенія Закревська на прес-конференції, яка проходила у Києві 23 січня.

За її словами, слідство вже встановило підрозділи «Беркута», які перебували в той період на вулиці Грушевського.

Зазначимо, в Україні в найближчі кілька місяців з'явиться грант імені першого героя Небесної Сотні Сергія Нігояна.

QHA