КИЇВ (QHA) -

Київська міська рада ухвалила рішення перейменувати Московський міст на Північний, повідомив секретар Київради Володимир Прокопов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, за це рішення проголосували 82 депутати.

Окрім мосту, депутати Київради також перейменували вулицю Анрі Барбюса (французький комуніст), на Василя Тютюнника — видатного українського військового діяча. Вулиця Кіровоградська отримала ім'я героя АТО Володимира Брожко, який загинув на сході України.

Сквер Іванова у Печерському районі столиці перейменований у Латвійський. Парк Дружби народів перейменували на парк Муромець — за назвою острова, де він розташований.

Перейменована вулиця Ванди Василевської у Шевченківському районі на вулицю Богдана Гаврилишина. Також нардепи дали назви декільком безіменним скверам у столиці.

Нагадаємо, Київська міська рада на засіданні 8 лютого ухвалила рішення про зміну назви станції столичного метро "Петрівка" на "Почайну".

Також, згідно з документом, "Куренівсько – Червоноармійська" лінія столичної підземки отримала нову назву "Оболонсько – Теремківська".

QHA