КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 26 березня, у Києві націоналісти намагалися зірвати лекцію про ультраправі рухи, яка мала відбутися у коворкінг-центрі "ZONE", повідомляє кореспондент QHA.

За словами кореспондента, біля входу до будівлі, де знаходиться центр, зібралися від 50 до 100 представників націоналістичних організацій. Близько 10 активістів увірвалися до приміщення центру і зірвали там плакати.

— На місце подій вже прибули співробітники поліції. Прийшли й експерти, які все ж планують провести свій захід, — повідомив кореспондент.

Відзначимо, що дискусія відбувається у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. На заході також планується обговорити гіпотетичний розвиток ситуації в Україні у разі приходу до влади ультраправих сил.

Експерти також проаналізують, як це відобразиться на ситуації з правами людини, зокрема, на правах жінок і ЛГБТ-спільноти.

Нагадаємо, 19 січня націоналісти з угруповання С14 зірвали у центрі Києва акцію пам'яті правозахисника Станіслава Маркелова і журналістки Анастасії Бабурової, убитих в Москві у 2009 році.

Активісти не дали учасникам провести заплановану акцію. Поліція спробувала відтіснити ультраправих, однак ті закидали правоохоронців сніжками.

QHA