КИЇВ (QHA) -

У День Святого Валентина в Києві з'явився незвичайний тролейбус 16-го маршруту, прикрашений сердечками і повітряними кульками. Маршрут тролейбуса — від Майдану Незалежності до вулиці Академіка Щусєва.

Пасажирів зустрічає кондуктор — Світлана Луцька, яка працює кондуктором 4 роки. Вона завжди доброзичлива до своїх пасажирів, з посмішкою зустрічає кожного, хто увійде в тролейбус, і бажає гарної поїздки і гарного дня.

— Я дуже люблю своїх пасажирів. У мене багато хто питає, як я терплю їх, адже на це треба дуже багато терпіння. А я відповідаю, що маю в серці багато любові і доброти, адже вони важливі у нашому житті, розповідає романтичний кондуктор Світлана.

У цьому тролейбусі, як і в інших, обов'язково треба прокомпостувати талончик. Однак особливістю романтичного тролейбуса є те, що компостер тут також тематичний.

На питання, чому Світлана вирішила прикрасити свій тролейбус саме у День Святого Валентина, вона відповіла: «Просто у повітрі пахне весною!».

Як повідомляють ЗМІ, сьогодні, в День Святого Валентина, 13 одиниць наземної техніки і два вагони фунікулера обклеїли тематичними малюнками, а у салонах розмістили кульки і сердечка. А саме — на автобусних маршрутах № 24, 51, 62, 114, тролейбусних — № 6, 14, 15, 16, 18, 38 і трамвайних — № 3, 8, 18.

QHA