КИЇВ (QHA) -

Унікальність полягає у віці дівчинки, — їй лише три з половиною рочки. Досягнення зафіксував експерт Національного Реєстру Рекордів України.

Батьки, Любов та Сергій Поплавські, розвивають вміння доньки з ранніх років, записують на всілякі гуртки та секції. Злата дуже цікава і, незважаючи на вік, вчить маму і тата географії, щодня читає книжки про улюблених коней.

— Вона знає назви країн з двох років і постійно просить показати щось новеньке. Їй цікаве абсолютно все, — радіє мама Любов Поплавська.

Це не перше досягнення дівчинки — у минулому році вона вивчила назви всіх країн, а також ідентифікувала їх прапори. Батьки дуже пишаються дочкою. Найближчим часом Злата планує встановити ще один рекорд, але поки що його подробиці сім'я не повідомляє.

— Це найменший знавець географічних об'єктів світу в Україні. Я впевнений, ми будемо отримувати заявки від її батьків щорічно. Сьогодні Злата отримала не тільки диплом, а ще й всеукраїнське визнання, — підводить підсумки експерт Віталій Зорін.

За 2 години дівчинка назвала 414 об'єктів без єдиної помилки. Подібний рекорд встановив хлопчик у США. У півтора року він показав на карті світу близько 240 країн. Батьки пояснюють це явище відсутністю комп'ютерних ігор у житті дитини.

QHA