КИЇВ (QHA) -

У Житомирській області у 2018 році на лікування і реабілітацію учасників Антитерористичної операції (АТО) в обласному бюджеті передбачено близько 7 мільйонів гривень. Про це повідомили у прес-службі Житомирської обласної державної адміністрації (ОДА).

— Згідно з обласною програмою на лікування і реабілітацію учасників АТО в межах області у цьому році передбачили 5 мільйон 850,5 тисяч гривень, за межами області та за кордоном — ще 1 мільйон гривень, — відзначили у Житомирській ОДА.

За рахунок цих коштів учасники АТО зможуть пройти медичну реабілітацію, зробити протезування органів серцево-судинної системи, ендопротезування. Їм також нададуть лікування в санаторно-курортних закладах.

Крім цього, АТОвці зможуть отримати разову матеріальну допомогу, для чого в обласній програмі передбачено 3,5 мільйона гривень на 2018 рік. У прес-службі Житомирської ОДА додали, що ці кошти спрямують на виплати фінансової допомоги як учасникам АТО, так і пораненим військовослужбовцям, а також сім'ям загиблих.

Нагадаємо, в українських медичних установах залишаються 46 з 73 звільнених з окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) українців. Керівник офісу уповноваженого президента з питань реабілітації учасників АТО Наталя Зарецька повідомила, що 9 з 46 осіб проходять лікування не у Києві, а в інших регіонах.

27 грудня на Донбасі відбувся обмін полоненими. Це перший за два роки і наймасштабніший обмін.

Джерело: УНІАН

QHA