ХЕРСОН (QHA) -

У місті Херсоні на травневі свята готуються провокації, спонсоровані країною-агресором Російською Федерацією. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук глава Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

— Друзі, надійшла інформація, що на травневі свята на Півдні України, і, зокрема, у місті Херсоні, готується низка провокацій з проплаченими замовленнями з Росії.

Він зазначив, що проплачені РФ акції також можливі і в Харкові.

Андрій Гордєєв звернувся до українців з проханням провести свята не в місцях масового скупчення людей і не підтримувати агресивних дій провокаторів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 28 квітня під час чергової акції протесту проти російської агресії "Stop Putin's War in Ukraine 4.0" під Консульством Росії в Одесі активісти побилися з провокатором, який викрикував нецензурні гасла на їхню адресу.

Раніше ГУР повідомляло, що спеціальні служби РФ готують провокації на території Одеської області, приурочені до річниці пам'яті жертв подій в Одесі у 2014 році 2 травня і Дня перемоги — 9 травня. Під час провокацій очікуються зіткнення патріотично налаштованих активістів зі співробітниками правоохоронних органів.

ФОТО: інтернет

QHA