ХАРКІВ (QHA) -

Сьогодні вдень біля пам'ятника Тарасу Шевченку, на місці проведення харківського Євромайдану, увагу перехожих привернули молоді люди в однакових в'язаних шапочках, з драбиною і барабаном в руках. Кілька десятків студентів Академії лідерства зібралися біля пам'ятника Кобзарю для того, щоб влаштувати флешмоб і нагадати харків'янам про трагічні події трирічної давнини.

Під гучні удари барабана, що змушували прискорено і в такт битися серця, студенти читали вірші української поетеси Оксана Максимишин-Корабель, яка зараз живе у Португалії. Саме Оксана з чоловіком під час протистояння на харківському Майдані 2014 року збирали гроші і передавали їх до Києва, організували перше пікетування посольства РФ проти анексії Криму, саме Оксана зі своїми однодумцями організувала на підтримку Революції Гідності португальський Автомайдан.

Її вірші, написані під час трагічних подій 2014 року, читала зі сцени Євромайдану співачка Руслана. І сьогодні у Харкові молоді люди знову читали рядки, присвячені загиблим героям.

QHA