ХАРКІВ (QHA) -

У рамках проекту, присвяченого підвищенню значущості жінок в Україні, боротьбі з гендерними стереотипами у політиці, у конференц-залі готелю Premier Palace зібралися жінки з усіх куточків нашої країни. Під час медійного марафону активістки і політики обговорюють можливості професійної реалізації жінок в Україні, знаходять шляхи вирішення наявних проблем, а найголовніше — діляться досвідом роботи у громадських організаціях та установах.

У роботі медійного марафону беруть участь представники територіальних громад, де жінки обіймають керівні посади. Вони розповідають про своє бачення проблем сучасної жінки в українському суспільстві, кажуть про виклики та можливості жінок у процесі децентралізації влади в Україні.

Окремою панеллю медійного марафону став круглий стіл, присвячений гендерним аспектам на ринку праці. У його роботі взяли участь не тільки жінки-активістки, а й представники сильної статі, які найчастіше і є роботодавцями.

Необхідно зазначити, що проведення медійного марафону не змогло б відбутися без активної підтримки посольства Канади, посольства Швеції та міжнародних громадських організацій.

Додамо, що вчора Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єр з питань євроінтеграції, заявила, що вона відповідатиме в уряді за координацію гендерних проблем, і першим кроком на шляху рівності чоловіків і жінок в Україні стане створення офісу Уповноваженого з гендерних питань.

QHA