ГАМБУРГ (QHA) -

Напередодні саміту «Великої двадцятки» у Гамбурзі розмістили плакати з портретами українських військовослужбовців, волонтерів, медиків та інших патріотів, які протистоять російській агресії проти України.

Плакати розмістили 5 липня з ініціативи Українського кризового медіа-центру.

Проект «Уважно подивіться на ці обличчя» — «Look closely at their faces» був заснований УКМЦ, Посольством України у США і фотографом Романом Ніколаєвим у вересні 2016 року.

Співзасновник «Українського кризового медіа-центру» Геннадій Курочка розповів про мету проекту:

— Цей проект має дуже важливу мету — нагадати лідерам вільного світу, що Україна у 1994 році отримала гарантії безпеки згідно з Будапештським меморандумом, коли віддала третій за величиною в світі ядерний арсенал. А тепер мужньо протистоїть російській агресії та захищає кордони цивілізації.

Також у УКМЦ відзначили, що саміт G20 — це вдала можливість для світових лідерів змусити Росію зупинитися і почати діяти у правовому полі.

Нагадаємо, 12-й саміт G20 у Гамбурзі відбудеться 7 та 8 липня 2017 року.

Як повідомляло QHA, зокрема, на саміті «Великої двадцятки» ситуацію в Україні обговорять президент країни-агресора Володимир Путін з французьким лідером Еммануелем Макроном і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Відзначимо, що Україна не бере участі у саміті.

ФОТО: сайт УКМЦ

QHA