ПАРИЖ (QHA) -

Французькі профспілки вночі 25 вересня, протестуючи проти підписання президентом Франції Еммануелем Макроном реформи трудового законодавства, заблокували доступ до кількох сховищ палива.

Люди заблокували дороги перед нафтопереробним заводом Total поблизу Марселя, на заході країни заблоковані запаси палива біля Бордо і приморського міста Ла-Рошель.

Також повідомляється про виникнення сутичок між поліцейськими і протестуючими. Зокрема, близько Ренна сталася бійка з поліцейськими, коли правоохоронці намагалися розблокувати дорогу.

Окремі блокування проводяться також на автомагістралях близько Парижа і на півночі Франції. Профспілки обіцяють блокувати дороги далі, сподіваючись, що це змусить Еммануеля Макрона переглянути нововведення щодо реформи.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон підписав кілька указів, які реформують Трудовий кодекс.

QHA повідомляло, кандидати від Республіканської партії після виборів у Франції отримали 159 місць у Сенаті та зміцнили свої позиції. Однак Центристська партія Макрона "Вперед, Республіка!", яка налічувала 29 місць у Сенаті, втратила двох сенаторів і тепер має 27 представників.

Відповідно до реформ, компаніям стало простіше звільняти співробітників. Також реформи скасовують вимогу продовжувати масові скорочення у великих компаніях відповідно до розмірів їх глобальної прибутку. Тепер їм буде дозволено звільняти співробітників, ґрунтуючись на показниках прибутковості всередині країни.

Джерело: Le Figaro

QHA