ФЕОДОСІЯ / КЕФЕ (QHA) -

Сьогодні у Феодосії розпочався суд над кримськотатарським активістом Сулейманом Кадировим.

Про це повідомляє журналіст Антон Наумлюк.

— Сулейман Кадиров у суді. Звинувачується у закликах до порушення територіальної цілісності Росії за коментар у Facebook: «Крим це Україна, завжди є і буде», написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, що за версією ФСБ, кримський татарин розмістив посилання на відео якогось Дем'яна Дем'янченка, який говорив про створення добровольчого батальйону «Крим» і просив жертвувати кошти. У пості Кадиров також написав, що повністю згоден з автором ролика, і написав, що «Крим завжди був українським і таким же залишиться».

Нагадаємо, 24 жовтня в анексованому Криму кримського татарина Сулеймана Кадирова, якого підозрюють у тероризмі, викликали до так званого управління ФСБ РФ по Криму для "ознайомлення з матеріалами справи".

18 жовтня ФСБ в окупованому Криму висунули звинувачення підозрюваному у тероризмі Кадирову. Проти нього порушили кримінальну справу.

Кадирову інкримінують ч. 2 ст. 280 Кримінального Кодексу Російської Федерації ("публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням засобів масової інформації, зокрема інформаційно-телекомунікаційних мереж, включаючи мережу інтернет").

QHA