КІРОВСЬКЕ (QHA) -

У будинку імама Умера Емірамзаєва співробітники ФСБ вилучили ісламську літературу і комп'ютерну техніку. Про це у коментарі QHA повідомив його друг і активіст Сейдамет.

— Все перевернули в домі. Шукали якусь терористичну заборонену літературу. Вилучили комп'ютер, ноутбук, телефон і деяку ісламську літературу. Єдине, чому його не забрали це тому що йому стало погано, розповів він.

За словами активіста, на обшук до Емірамзаєва співробітники ФСБ приїхали на шести легкових авто, двох газелях і двох автозаках.

Автозаки, повні людей у масках, з автоматами і кийками. Вони оточили повністю всю ділянку, на подвір'я нікого не пускали, перекрили дорогу. Потім приїхала місцева поліція, зазначає він. Умер місцевий мулла, духовний лідер. Поважний, всіма шанований. Звісно, люди не залишилися байдужими і почали збиратися відразу, щоб подивитися, послухати і поставити питання. На це поліцейські разів десять скандували, що організація масових заворушень спричинить за собою адміністративний арешт, штраф тощо.

Як повідомляє Сейдамет, підтримати місцевого муллу прийшло близько 150 осіб. На даний момент у його будинку залишилися близько 40 осіб. Вони допомагають рідним Умера, стежать за ситуацією, а також очікують юриста, який має приїхати на місце обшуку.

Як повідомляло раніше QHA, сьогодні, 9 серпня, о 07:30 у будинку імама Умера Емірамзаєва, що проживає за адресою смт. Кіровське, вул. Сув баші, 21, пройшов обшук. Під час обшуку Умеру Емірамзаєву стало погано — він переніс два інсульти перед цим. На місце приїхала карета швидкої допомоги. Зараз його везуть у лікарню міста Старий Крим.

ФОТО: Facebook Alimdar Crimean Solidarity

QHA