КИЇВ (QHA) -

По всій Україні прогнозують сильні снігопади і погіршення погодних умов, пік негоди очікується з ночі 17 січня до середини дня 18 січня. Про це під час засідання Кабінету міністрів України повідомив керівник Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Микола Чечоткін.

Він зазначив, що на території Київської, Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні снігопади, хуртовини та снігові покриви висотою до 40 сантиметрів.

— Зараз сніг у Києві й області майже припинився, але це тимчасово. Пік негоди ми очікуємо з пізнього вечора 17 січня до полудня 18 січня, — заявив Чечоткін.

Глава ДСНС додав, що до очищення автодоріг від снігу залучили 1 300 одиниць техніки і 1 800 працівників "Укравтодору". Безпосередньо у Києві задіяні 600 одиниць снігоприбиральної техніки та 4 тисячі працівників.

Крім цього, на вулицях Олени Теліги, Дружби народів, бульварі Лесі Українки, Деміївській площі розмістили 4 тягача для буксирування автотранспорту, а також обмежили в'їзд вантажного транспорту до Києва з боку Харкова і Чернігова.

— Найближчим часом погодні умови значно погіршаться, тому ухвалено рішення про те, що 2 тис. одиниць техніки і 7 000 працівників ДСНС по всій Україні були переведені у посилений режим роботи, — зазначив він.

Чечоткін закликав водіїв утриматися від виїзду власним транспортом на автошляхи.

QHA повідомляло, що з 18 січня в Україні прогнозують погіршення погодних умов. По всій території України, крім західних областей, очікується посилення вітру до 15-20 м/с, а у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях — до 25-28 м/с. В Україні очікується ожеледиця. У Київській області прогнозують мокрий сніг, заметіль, ожеледь і посилення вітру до 15-10 м/с.

QHA