МОСКВА (QHA) -

7 жовтня у 26 містах Росії поліція затримала понад 270 осіб, які брали участь у протестах проти президента РФ Володимира Путіна та вийшли на підтримку опозиціонера Олексія Навального.

Найбільше затриманих у Санкт-Петербурзі — близько 70 осіб. У Ярославлі до поліції потрапили понад 50 осіб. Відомо також про затримання в Москві, Тулі, Самарі, Калінінграді, Краснодарі, Пермі, Ростові, Пскові, Саратові, Сочі, Твері та інших містах.

Відзначається, що присутніх на Манежній площі у Москві поліція відтіснила до станції метро «Площа революції». Активісти стверджують, що правоохоронці били їх кийками по голові.

Також повідомляється про арешт Яни Антонової, координатора відділення «Відкритої Росії», яку звинуватили у порушенні порядку проведення публічної акції, і Павла Суганєєва — за проведення несанкціонованого мітингу.

Як писало QHA, 7 жовтня в Росії почалися мітинги прихильників Олексія Навального. Цього ж дня Володимир Путін відзначав свій день народження.

У Москві сотні росіян вийшли на вулицю «привітати» Путіна з днем ​​народження. Люди скандували «Геть царя», «Путін — ганьба Росії», а також «За чесні вибори».

Нагадаємо, сам Навальний на даний час знаходиться під арештом.

ФОТО: Reuters

QHA