КИЇВ (QHA) -

Після приголомшливої ​​перемоги на Міжнародному турнірі «Гран-прі Іспанії» до Києва прибув кримський татарин, чемпіон Європи з греко-римської боротьби Февзі Мамутов. Незважаючи на те, що на турнірі Февзі був єдиним спортсменом з греко-римської боротьби з України, він зумів гідно представити свою країну.

Февзі Мамутов спочатку впевнено переміг суперника з Японії, а потім — представника ПАР. У фіналі український борець зустрівся з французом, над яким здобув дострокову перемогу.

В аеропорту «Бориспіль» з національними прапорами і почестями нашого спортсмена зустрічали родичі, друзі та кримськотатарські активісти.

Февзі зазначив, що змагання пройшли легко, хоча суперники у нього були серйозні.

— Результат був очікуваним, оскільки велася підготовка. Вся праця — це тренування, а успіх на змаганнях — всього лише результат цієї праці, — впевнено говорить борець.

Свою перемогу хлопець називає ще одним приводом порадувати сім'ю, близьких і весь кримськотатарський народ, який переживає важкі часи.

 — Мамутов — унікальний боєць, по-своєму нестандартний, неймовірно гнучкий і пластичний. Спостерігати його боротьбу завжди цікаво фахівцям, тому що він борець непрогнозований і непередбачуваний. Він не боїться ризикувати і що важливо — вміє змагатися до останньої секунди, чого часто не вистачає борцям. Він вміє перемагати. Часто кажуть, що Февзі не схожий на борця. Але борець — це не завжди міцні плечі та зламані вуха. Мамутов — борець, що вміє думати, — так говорить про спортсмена представник Федерації греко-римської боротьби України Олександр Пастухов.

Нагадаємо, кримський татарин, уродженець Севастополя Февзі Мамутов завоював золоту медаль на Міжнародному турнірі «Гран-прі Іспанії». Мамутов є чемпіоном Європи з греко-римської боротьби у категорії до 66 кг. Зараз спортсмен веде підготовку до чемпіонату світу, який пройде наприкінці серпня.

QHA