МІНСЬК (QHA) -

У Білорусі співробітники правоохоронних органів затримали власного кореспондента «Українського радіо» Павла Шаройка. Про це повідомив глава правління Національної громадської телерадіокомпанії Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook.

— Від офіційних відповідей на наш запит посольство Білорусі поки ухиляється. За нашою власною неофіційною інформацією в Білорусі, йому висунуто стандартне для іноземних кореспондентів звинувачення у шпигунстві, написав він.

Раніше QHA повідомляло, що 27 жовтня Апеляційний суд Київської області відпустив на поруки народного депутата Миколи Княжицького опозиційного азербайджанського журналіста Фікрета Гусейнова.

Нагадаємо, у Києві на підставі «червоної картки» від Інтерполу затримали двох опозиційних журналістів — з Узбекистану і Азербайджану.

Фікрет Гусейнов був затриманий 14 жовтня Державною прикордонною службою в аеропорту «Бориспіль» під час посадки на рейс у Дюссельдорф. 17 жовтня Бориспільський районний суд заарештував його на 18 діб з метою подальшої екстрадиції до Азербайджану, де Гусейнов нібито хотів організувати нелегальну міграцію деяких громадян республіки.

QHA