МІНСЬК (QHA) -

У Білорусі Верховний суд буде в закритому режимі розглядати справу українського журналіста Павла Шаройко, якого звинувачують у шпигунстві. Про це повідомила прес-секретар Верховного суду Білорусі Юлія Ляскова.

— Коли почався процес, хто суддя — не коментуємо. Процес закритий, — зазначила вона.

У свою чергу, адвокат Шаройко Лариса Бикова додала, що справа журналіста вже призначина до розгляду, проте дату суду не повідомила.

QHA повідомляло, що перед затриманням українського журналіста Павла Шаройко президент Білорусі Олександр Лукашенко мав зустріч з директором Служби зовнішньої розвідки Росії Сергієм Наришкіним.

Нагадаємо, 17 листопада про затримання кореспондента «Українського радіо» Павла Шаройко у Білорусі повідомили голова Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія та генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

20 листопада у КДБ Білорусі повідомили, що український журналіст Павло Шаройко затриманий за звинуваченням у шпигунстві і нібито зізнався, що є співробітником кадрового апарату військової розвідки України, які працюють під прикриттям.

КДБ Білорусі оголосив персоною нон грата радника посольства України в Білорусі Ігоря Скворцова. Білоруські спецслужби стверджують, що він є співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України та працював під прикриттям.

У відповідь Україна вислала з країни білоруського дипломата.

Джерело: Сьогодні

QHA