АНКАРА (QHA) -

Курорти Туреччини мають намір прийняти 2018 року 40 мільйонів іноземних туристів. Про це турецькому інформагентству «Анадолу» заявив глава Асоціації готельєрів Туреччини (TÜROFED) Осман Айик.

За його словами, прибуток від такого напливу туристів має скласти 35 млрд доларів. Айик зазначив, що минулий рік став вдалим для сфери туризму Туреччини після двох років застою.

За словами голови TÜROFED, європейський ринок важливий для Туреччини, і в наступному сезоні країна має намір відшкодувати втрати на цьому ринку за останні два роки.

Зазначимо, що Туреччина ставить перед собою амбітні плани до 2023 року (сторіччя проголошення Турецької Республіки) домогтися показника у 50 мільйонів туристів на рік.

Нагадаємо, раніше QHA повідомляло, що Держдепартамент США дозволив повністю відновити візові послуги у Туреччині.

Про це заявили в американському посольстві в Анкарі.

Нагадаємо, 2017 року потік туристів з України, які відпочивають на курортах і зупиняються в готелях Туреччини, зріс на 23% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

QHA писало, що глава ради директорів Асоціації туристичних агентств Туреччини Башаран Улусой заявив, що потік турецьких туристів в Україну досяг рекордних 80 тисяч на рік.

Джерело: Анадолу

QHA