КИЇВ (QHA) -

Під час незаконної анексії Криму Російською Федерацією з 13 тисяч службовців Збройних сил України вірними присязі залишилися тільки 3900 чоловік. Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив під час презентації книги «Добробати. Історія подвигу батальйонів, які врятували країну», передає Укрінформ.

— Із 13 тисяч військовослужбовців ЗС України (які перебували в Криму на момент початку анексії. — Ред.) не  зрадили присяги 3900. Серед співробітників Служби безпеки України — 99% зрадників. Серед співробітників Міністерства внутрішніх справ, представлених в Криму, — 99% зрадників. В таких умовах ми починали з вами боротьбу, — нагадав Турчинов.

Крім того, за словами секретаря РНБО, на початку 2014 року Україна могла протиставити силам агресора тільки дві батальйонно-тактичні групи.

Як повідомляло QHA, Генеральна прокуратура України направила до Апеляційного суду Києва 15 обвинувальних актів стосовно 15 суддів з анексованого Криму, обвинувачених у державній зраді.

QHA