ХАРКІВ (QHA) -

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що громадян Росії повинні з часом пропускати через кордон в Україну тільки за біометричними закордонними паспортами і з одночасним контролем біометричних даних. Про це він повідомив в суботу в Харківській області.

- Необхідно ще технічне облаштування, щоб не створювати черги на кордоні, тому що не вистачає технічних засобів, щоб на 100% забезпечити цю задачу. Але прикордонники над цим працюють, вони нададуть буквально на наступному тижні свої розрахунки і формально вже готові приступати до цієї процедури, - сказав він.

Турчинов додав, що технічна робота для цього вже ведеться, і висловив надію, що уряд фінансово підтримає цю роботу, яка повинна дати результат протягом місяця.

Нагадаємо, в грудні минулого року міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про підготовку до введення візового режиму з Російською Федерацією, при цьому зазначивши, що візовий режим - це відносини між цивілізованими країнами.

Відзначимо, що в зв'язку з агресією з боку РФ Східне регіональне управління не контролює 461,2 км держкордону в межах Донецької та Луганської областей.

ФОТО: інтернет

QHA