НОВОКЛЕНОВЕ (QHA) -

Трьох із чотирьох кримських мусульман, яких затримали вчора 10 серпня, відпустили з ЦПЕ м.Сімферополя. Про це повідомляє Кримська солідарність.

— Як нам стало відомо, трьох кримських мусульман, затриманих сьогодні після обшуку в їхньому будинку, відпустили додому, — зазначено у повідомленні.

Зазначається, що після обшуку в с. Новокленове Білогірського району чотирьох мусульман правоохоронні органи доправили в Центр з протидії екстремізму (ЦПЕ). Там у них перевіряли документи і взяли відбитки пальців. Після довгих роздумів ЦПЕшники вирішили відпустити трьох мусульман (батька і двох його синів). Третього сина Мадалімова Аліма залишили на підставі того, що під час обшуку у нього знайшли два паспорти. До якого періоду він перебуватиме в ЦПЕ, ніхто пояснення не дав.

Також Кримська солідарність зазначає, що сім'я мусульман Мадалімових характеризуються сусідами і односельчанами виключно як працьовита і чуйна.

Нагадаємо, вранці 10 серпня в селі Новокленове Білогірського району силовики оточили одну з вулиць, де проходив обшук в одному з будинків кримського мусульманина. Після обшуку російські силовики забрали всіх чоловіків з родини.

У коментарі QHA адвокат Еміль Курбедінов зазначив, що чотирьом мусульманам, можливо, загрожує депортація.

ФОТО: інтернет

QHA