КИЇВ (QHA) -

2 лютого виповнилося три роки з дня смерті відомого українського співака, лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка.

На офіційній сторінці «Скрябін» у Facebook учасники групи висловили свої слова співчуття і відзначили, що вміння Андрія Кузьменка бути людиною — безцінне.

— Три роки, як Кузьми немає з нами. Час йде ... і гірше не те, час насправді не лікує, як всі обіцяли, а час стирає спогади. Так страшно забути якусь твою емоцію, фразу, концерт, розмову, посмішку, або замислений погляд, мокрі кучері після виступу, хрипкий голос у телефоні, новий жарт, потік геніальних ідей. Так страшно забути хоча б півсекунди спогадів про тебе, в них так багато оптимізму, емоцій, щирості, справжності. З тобою так легко, а усвідомлювати, що ти живеш тільки в пам'яті так важко ... Твоє уміння бути Людиною — безцінне, так само, як і внесок у кожну душу, яку зачепили твої пісні. Глибоко і назовсім. Любимо, сумуємо, бережемо кожну секунду в пам'яті і серці з тобою, Кузьма, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 2 лютого 2015 року, на 86 км траси Кривий Ріг — Кіровоград сталося зіткнення позашляховика Toyota Sequoia, за кермом якого знаходився співак, і молоковоза ГАЗ-53. Від отриманих травм Андрій Кузьменко загинув на місці у віці 46 років. Кузьменко повертався з Кривого Рогу, де напередодні його група відіграла концерт.

Довідка. Андрій Кузьменко, більш відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін народився 17 серпня 1968 року у Львівській області. За словами самого Кузьми, з дитинства він був козирним чуваком. Закінчив музичну школу по класу фортепіано. 30 червня 1989 року була записана перша пісня проекту Скрябін.

Перший кліп Андрія Кузьменка і його команди, показаний на українському телебаченні, був знятий на пісню "Train" і вийшов у 1995 році.

З 2003 року Кузьма Скрябін став ведучим програм "Шанс" і "Шейканемо". Але й до цього він пробував себе у ролі ведучого на ТБ і радіо.

27 лютого 2015 року в ефірі телеканалу "Україна" відбулася прем'єра гранд-караоке шоу "Співай як зірка" — останнє шоу з Кузьмою Скрябіним, де він був експертом разом з представниками Ольгою Поляковою та Надією Мейхер. Артист взяв участь у зйомках шоу за декілька місяців до загибелі.

QHA