СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

32% жителів окупованого Росією Криму вважають, що рівень корупції на півострові є дуже високим. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦИОМ) у січні 2018 року.

На запитання, як змінився рівень хабарництва в органах влади Криму за останні два роки, 27% опитаних відповіли, що він не змінився, а як і раніше залишається високим. 5% респондентів заявили, що корупції стало більше.

При цьому 37% опитаних вважають, що корупції в кримській владі стало менше. 6% респондентів висловили думку, що цей рівень не змінився і залишається низьким.

Соціологічне дослідження проводилося з 25 — 28 січня 2018 року методом телефонного інтерв'ю жителів окупованого Криму. Усього було опитано 1600 респондентів у віці 18 років і старше. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Росією Севастополі порушили кримінальну справу відносно начальника Севастопольської квартирно-експлуатаційної частини Костянтина Кошеля за підозрою у вимаганні коштів у підлеглих. Про це заявили у військовому слідчому управлінні Слідчого комітету РФ з Чорноморського флоту.

Під час слідства було встановлено, що Кошель у грудні 2017 року зажадав від підлеглих передати йому частину премій за підсумками року.

QHA