МОСКВА (QHA) -

Російське відділення організації Transparency International виявило у відомого своїми нетактовним висловлюваннями екс-«прокурора Криму», «депутата» Держдуми РФ Наталії Поклонської незадекларовану квартиру у Донецьку.

У розслідуванні повідомляється, що нерухомість зареєстрована на дівоче прізвище Поклонської.

Згідно з її антикорупційною декларацією, «екс-прокурор» користується відразу двома службовими квартирами: «депутатською» в Москві і «прокурорською» в окупованому Сімферополі.

У розслідуванні вказано, що в українському Держреєстрі прав на нерухоме майно за якоюсь Дубровською Наталією Володимирівною числиться квартира площею 29,9 кв.м у Донецьку на вулиці Римського-Корсакова. У виписці міститься РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків) — унікальний ідентифікатор платника податків.

Повідомляється, що в РНОКПП зашифровані стать його власника і дата його народження (точніше кількість днів, що пройшли з 1 січня 1900 року до дати народження — це перші п'ять цифр номера). Номер Наталії Володимирівни Дубровської, власниці донецької квартири  2929721948.

У Transparency International роблять висновок:

 Відповідно, дата її народження  18 березня 1980 року. Вона народилася в той же день, що і депутат Держдуми Наталія Володимирівна Поклонська.

Повідомляється, що в українському телефонному довіднику є лише одна Дубровська Наталія Володимирівна з такою датою народження. Вона була зареєстрована у Криму, в селі Уютне Сакського району під Євпаторією, — саме там, де, згідно з офіційною біографією, виросла Поклонська.

У розслідуванні резюмують:

— Якщо ця квартира дійсно належить Наталії Поклонській, вона чотири рази, всупереч закону, не була включена в її декларації: в щорічні антикорупційні декларації за 2014 і 2015 роки, коли вона була прокурором Криму; в передвиборчу декларацію 2016 року і в депутатську антикорупційну декларацію за 2016 рік.

Transparency International направила заяву до адміністрації президента РФ і голови Держдуми з проханням перевірити достовірність відомостей про доходи та майно, поданих Поклонською.

У свою чергу, Поклонська заперечує наявність у неї незадекларованої квартири у Донецьку і заявляє, що має намір ініціювати депутатський запит до Генпрокуратури РФ.

Сьогодні ввечері ми все підготуємо, а завтра надішлемо. Тому все, що я можу прокоментувати зараз  це ініціювання перевірок. І тоді Transparency International будуть дійсно займатися своєю справою пиляти дрова.

Відповідаючи на питання, чи має якесь відношення до неї прізвище Дубровська, «депутат» відповіла:

— Я Поклонська. Моя особиста справа з моменту народження, зі свідоцтва про народження, і до моменту (звільнення) з Генеральної прокуратури знаходиться у Генпрокуратурі України. Це завірені документи, і тому що вони роблять з цими документами в Україні з політичних мотивів, мені невідомо.

Як повідомляло QHA, представники «влади» окупованого Криму опублікували декларації про доходи за 2016 рік. Екс-«прокурор» Криму Наталія Поклонська задекларувала 2,6 млн рублів.

ФОТО: інтернет

QHA