КИЇВ (QHA) -

У минулому році 24 тисячі АТОвців не змогли отримати землю, яка належить їм за законом. Про це на прес-конференції повідомив голова правління громадської організації учасників АТО «Українці-разом!» Руслан Руденко.

Чиновники з Держгеокадастру мотивували свою відмову постановою № 413, до якої вчора на засіданні Кабміну були внесені зміни.

— Мені дуже прикро, що нам довелося відстоювати свої права на вулиці, але ця ситуація показала, що незважаючи на різні погляди ветеранів АТО, ми готові об'єднатися для захисту інтересів і допомоги один одному, — зазначив Руденко.

Тепер колишні учасники АТО зможуть позачергово отримувати землю, яка перебуває у державній власності.

ДОВІДКА: Постанова № 413, яка набрала чинності 20 червня 2017 року, обмежувала площу земельних ділянок, які можуть безоплатно передаватись у власність, і зобов'язувала Держгеокадастр передавати в оренду земельні ділянки для сінокосіння, випасання худоби та городництва тільки через земельні торги.

Раніше QHA повідомляло, що ветерани АТО вийшли з протестом під стіни Кабміну та Мінсоцполітики проти постанови, яка блокує механізм отримання землі учасниками Антитерористичної операції.

QHA