КИЇВ (QHA) -

Після проваленого бойовиками наступу на Авдіївку помітно почастішали випадки дезертирства в лавах російсько-терористичних військ на Донбасі, повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Так, повідомляється, що лише з однієї бригади в окупованому Алчевську самовільно покинули місця несення служби 63 бойовика.

— У військових частинах 2 АК, у зв'язку з незадовільними умовами проходження військової служби, тривають випадки дезертирства і самовільного залишення місць несення служби. У розшуку знаходяться 63 військовослужбовців зі складу 4 окремої мотострілкової бригади (Алчевськ), які самовільно залишили розташування частини.

Також у розвідці додали, що російські військовослужбовці, які воюють проти України на Донбасі, почали масово подавати у відставку. При цьому командування терористів намагається доукомплектувати свої ряди ув'язненими з місць позбавлення волі на окупованій території.

— Після Авдіївських подій спостерігається масове подання рапортів про звільнення військовослужбовцями 2 АК ЗС РФ. При цьому російське командування намагається вирішити проблему комплектування особовим складом передових підрозділів, у т.ч. за рахунок звільнення злочинців, що пербувають у розміщених на тимчасово окупованих територіях виправних колоніях.

Нагадаємо, 29 січня серйозно загострилася ситуація в районі Авдіївки Донецької області. Сили АТО зазнали втрат. У боях за Авдіївку з 29 січня по 2 лютого загинули 11 українських військових.

30 січня в результаті обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без тепла, води та електрики. Увечері того ж дня в місті було введено надзвичайний стан. 5 лютого майже вся Авдіївка була підключена до електропостачання.

ФОТО: інтернет

QHA