КИЇВ (QHA) -

Міністр соціальної політики Андрій Рева представив проект постанови про порядок призначення та надання населенню субсидій, де передбачено, що зекономлена частина субсидій виплачується людям відповідно до поданих заяв до 1 вересня поточного року.

— Але нам надходять заяви громадян, що з об'єктивних причин не всі змогли подати заяви до 1 вересня, тому пропонується продовжити терміни подачі таких заяв до 1 листопада поточного року, сказав міністр.

Також він зазначив, що, згідно з чинним постановою, субсидії не перепризначаються на наступний термін, якщо є детермінована заборгованість понад 2 місяці на суму понад 340 грн.

— У нас є звернення багатьох людей, в яких йдеться про те, що вони не визнають заборгованість і ведуть суперечки з житлово-комунальним підприємством. Змінами передбачається, що якщо людина подала до суду на заборгованість, до вирішення питання судом ми цю заборгованість не беремо до уваги і перепризначаємо субсидію на інший термін, пояснив Рева.

Нагадаємо, в середині липня парламент прийняв зміни до держбюджету України на 2017 рік. Так, витрати на субсидії були збільшені до 61,174 млрд гривень.

QHA