СТОКГОЛЬМ (QHA) -

Шведська поліція заарештувала двох осіб у зв'язку з тим, що 7 квітня в центрі Стокгольма вантажівка виїхала на пішохідну вулицю і врізалась у вітрину торгового центру. Про це повідомляє BBC.

Один з підозрюваних був затриманий в п'ятницю ввечері, після того як правоохоронці опублікували кадр з камери відеоспостереження з його зображенням, — це 39-річний громадянин Узбекистану.

Його спільник був затриманий пізніше на північний захід від шведської столиці, повідомили місцевій пресі джерела в поліції.

Вантажівка, яку використовували терористи, належала місцевій пивоварні Spendrups в центрі Стокгольма і була викрадена близько третьої години дня за місцевим часом. Представники компанії повідомили, що машина зникла, поки водій заносив товар до ресторану.

Викрадач проїхав шість кварталів, виїхав на центральну вулицю міста, зніс огородження перед пішохідною частиною і почав збивати людей на тротуарі, після чого врізався у вітрину торгового центру.

За останньою інформацією, в результаті події загинуло четверо, 15 чоловік були поранені.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 7 квітня в Стокгольмі біля торгового центру Ahlens Mall вантажівка в'їхала в натовп людей. Прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен заявив, що цей інцидент є терористичною атакою.

ФОТО: інтернет

QHA