КИЇВ (QHA) -

На підставі моніторингу Нацрада призначила перевірку телеканалу «Горизонт» (м. Первомайський Харківської області) через демонстрації документального фільму «Олесь Бузина: життя поза часом», повідомив член Нацради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинский на своїй сторінці у Facebook.

— У фільмі простежується однобоке трактування і негативне ставлення до подій, пов'язаних із Революцією Гідності, участі українців у спротиві російській агресії на Сході України.

Наприклад, учасники Майдану і бійці добровольчих батальйонів представлені як жертви антиросійської пропаганди у ЗМІ і знаряддям у протистоянні «між Сходом і Заходом», що є ознакою порушення вимог Закону України «Про телебачення та радіомовлення», повідомляє Костинський.

Довідка: Документальний фільм «Олесь Бузина: життя поза часом» був знятий 2016 року і присвячений пам'яті скандально відомого журналіста, відомого своїми українофобськими поглядами, убитого 2015 року. Творці фільму стверджують, що проект не є комерційним і створений виключно на ентузіазмі. Зйомки проводилися за допомогою смартфонів, в ньому використані матеріали з відкритих джерел.

ФОТО: інтернет

QHA