КИЇВ (QHA) -

До суду направлено обвинувальний висновок у відношенні заступника голови підконтрольного Кремлю уряду анексованого Криму Дмитра Полонського, повідомляє прес-служба Прокуратури Автономної Республіки Крим.

Як повідомляється, обвинувальний акт складено за звинуваченням у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років.

— Під час розслідування кримінального провадження отримано беззаперечні докази того, що з березня 2014 року він надавав допомогу і сприяв окупації Криму. Обвинувачений сприяв і продовжує сприяти представникам Росії у проведенні підривної діяльності проти України та організації інформаційної експансії шляхом впровадження внутрішньої політики держави-окупанта на території Криму, — йдеться у повідомленні.

За безпосередньої участі підозрюваного проходили засідання окупаційного уряду Криму, на якому ухвалювали постанови щодо впровадження норм і стандартів на території анексованого півострова відповідно до законодавства Росії.

Відзначимо, Дмитро Полонський у березні 2014 року був призначений на посаду так званого "міністра інформацією і масових комунікацій Криму". У жовтні 2014 року його призначили на посаду заступника голови підконтрольного Кремлю уряду Криму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура АР Криму направила до суду 10 обвинувальних актів щодо колишніх депутатів Севастопольської міськради за вчинення державної зради.

QHA