КИЇВ (QHA) -

До зони антитерористичної будуть направлені книги українських видавництв через державну програму «Українська бібліотека».

Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторія Сюмар під час презентації проекту, передає кореспондент QHA.

Так, під час реалізації програми військовослужбовцям, а також шкільним бібліотекам будуть відправлені книги українських видавництв.

— Солдати сказали, що хотіли б читати книжки в зручному форматі. Деякі люди там перебувають до року і більше, і питання якоїсь освіти постійно постає. І коли ми запитали їх, що вони хотіли б читати, то дізналися, що це історія України та Донбасу... Зараз за допомогою цієї програми спробуємо поставляти книги до військових частин і шкільних бібліотек Сходу, — розповіла Сюмар.

Планується, що до зони АТО будуть відправлені книги військової, освітньої та історичної тематики. Всього на реалізацію програми планується виділити близько 27 млн ​​гривень.

— Близько 27 млн ​​гривень ми плануємо додати в бюджеті для того, щоб можна було робити перший крок і відновлювати бібліотеки Сходу за допомогою нової української популярної книги, — зазначила вона.

Раніше QHA повідомляло, що в Національному технічному університеті «КПІ» ім. Ігоря Сікорського стартувала нова навчальна програма для підготовки фахівців з попередження конфліктів, постконфліктного врегулювання і медіації.

QHA