СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

24 жовтня в анексованому Криму кримського татарина Сулеймана Кадирова, якого підозрюють у тероризмі, викликають у так зване управління ФСБ РФ по Криму для "ознайомлення з матеріалами справи".

Про це повідомив перший заступник Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов на своїй сторінці у Facebook.

— 24 жовтня на 15.00 Сулеймана Кадирова разом з адвокатами викликають в УФСБ на ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, написав він.

Раніше QHA повідомляло, що 18 жовтня ФСБ в окупованому Криму висунула звинувачення підозрюваному у тероризмі громадському активісту Сулейману Кадирову. Кадирову інкримінують ч.2 статті 280 Кримінального Кодексу Російської Федерації («Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням засобів масової інформації, зокрема інформаційно-телекомунікаційних мереж, включаючи мережу Інтернет»).

Нагадаємо, щодо Сулеймана Кадирова, в домі якого 5 жовтня 2016 року у Феодосії відбувся обшук, 11 жовтня порушили кримінальну справу за сепаратизм за статтею 280.1 ч. 2 КК Російської Федерації. У січні 2017 року Кадирова ознайомили з результатами лінгвістичної експертизи.

QHA