МОСКВА (QHA) -

Московський міський суд ухвалив рішення розглянути приватні скарги Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова на постанови Тверського районного суду Москви у порядку спрощеного (письмового) провадження, повідомив на своїй сторінці у Facebook російський адвокат Микола Полозов.

Адвокат пояснив, що процес відбувся без безпосередньої участі сторін у судовому засіданні, без протоколу і без аудіопротоколу, тобто кулуарно.

— Про ухвалене судом рішення пропонується дізнатися через сайт Мосміськсуду, а безпосередньо судовий акт можна буде отримати в суді першої інстанції, коли його туди надішлють. Закон дозволяє суду апеляційної інстанції проводити засідання у такому вигляді, якщо мова стосується відмови суду першої інстанції прийняти позов до розгляду. Такий ось «доступ до правосуддя» в сучасній Росії, — повідомив адвокат.

Полозов зазначив, що результат такого спрощеного розгляду приватних скарг в інтересах Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова має бути опублікований сьогодні і пообіцяв моніторити ситуацію.

Вчора QHA повідомляло, що 28 березня у Московському міському суді відбудуться судові засідання з розгляду скарг Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова на постанови Тверського районного суду Москви про відмову в прийнятті до розгляду позовних заяв до адміністрації президента РФ.

QHA