КИЇВ (QHA) -

Танзанійське судно Sky Moon, конфісковане навесні 2017 року за незаконні заходи в окупований Крим, передадуть Військово-морським силам України. Про це повідомили в ефірі телерадіостудії ВМСУ "Бриз".

Соду, яка перебувала на борту судна, розпродадуть на користь державного бюджету.

Всіх членів екіпажу судна оштрафували. Так, капітана, громадянина Сирії, зобов'язали сплатити штраф у розмірі 18,5 мільйона гривень, що становить вартість судна і вантажу на борту.

Всі члени екіпажу вже оплатили штрафи.

Нагадаємо, Апеляційний суд Одеської області залишив без змін постанову суду першої інстанції, яким громадянин Сирії, капітан судна Sky Moon, визнаний винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 482 МК України (контрабанда).

Раніше, 15 березня, Малиновський райсуд Одеси розглянув адміністративний протокол про порушення митних правил капітаном судна Sky Moon і визнав його винним у переміщенні поза українським митним контролем з території АР Крим понад 3 тисячі тонн технічної соди. Суд постановив конфіскувати в дохід держави предмет контрабанди вартістю 18 млн 427 тис. гривень, а також транспортний засіб, що використовувався для вчинення правопорушення.

Джерело: Бриз

QHA